Hakkımızda

1994 yılından bugüne optik sektöründe hızlı ve emin adımlarla yürüyen Trend Optik Lens ailesi, göz sağlığı alanında güvenle büyüyen uzman ekibimizin 2018 yılında online satış sistemine geçmesiyle sizlere daha iyi ve hızlı hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir.

Tüm kusursuz hizmet anlayışlarının yanı sıra en önem verdiğimiz konu siz değerli müşterilerimizin sağlığı ve memnuniyetidir.

Axhara.com ailesi olarak en güvenilir hizmeti sağlamak başlıca görevimizdir. Kozmetik ve optik alanında, tüm değerli müşterilerimizin göz sağlığını ve güvenliğini gözeterek, kargo emniyeti ve güvenli alışveriş konusunda da sizlere maksimum memnuniyet garantisi ile hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

Trend Optik Lens ve Axhara.com, sağlık sektöründe yıllar boyunca edindiği tüm deneyimlerinden yola çıkarak göz sağlığının önemini en ince detayına kadar kavramış ve bu bilinçle hareket etmekte olan bir E-ticaret sitesidir. Tüm ürünler %100 orijinal ürünler olmakla birlikte distribütör firmaların garantisi altındadır. Bünyemizde tarihi geçmiş, faturasız ürün çıkışı kesinlikle yapılmamaktadır.
Yükleniyor...
Size nasıl yardımcı olabiliriz?